Ga direct naar: Snelkoppelingen Hoofdmenu Zoeken Hoofdinhoud
Home > Nieuwsarchief > Nieuwsarchief 2024 > Europese verkiezingen
Gepubliceerd: 23-2-2024
Op 6 juni 2024 zijn de verkiezingen voor het Europees Parlement. Heeft u de nationaliteit van een andere EU-lidstaat, maar wilt u wel in Nederland stemmen? Dan moet u daarvoor op tijd een formulier invullen. Met dit Y-32 formulier registreert u zich bij uw gemeente en verklaart u dat u niet ook nog in een ander land stemt. Anders zou u twee keer kunnen stemmen voor het Europees Parlement en dat mag niet.
Voor de aankomende verkiezingen moet de gemeente het formulier uiterlijk op 23 april ontvangen hebben. Invullen kan digitaal door in te loggen met uw DigiD. Heeft u geen DigiD? Dan kunt u het formulier ook handmatig invullen.
Heeft u zich eerder in Nederland geregistreerd voor de Europese verkiezingen? Maar wilt u in 2024 stemmen in het EU-land waarvan u de nationaliteit hebt? Neem dan contact op met de gemeente om uw eerdere registratie in te trekken. In aanloop naar 6 juni vindt u op de website van de gemeente alles wat u moet weten om uw stem uit te brengen.
11-3-2025
Nieuwe aanpak: geen gebruik meer van bestrijdingsmiddelen....
7-3-2025
Bedrijven en kantoren kunnen verduurzamen met subsidie Provincie Overijssel....
7-3-2025
In juni worden er twee reanimatiecursussen georganiseerd....